Przekaż 1,5 % podatku KRS: 0000270809 – Werner, 7312

pdf do pobrania

Opis

Zbliża się czas rozliczania PIT-ów, w związku z tym zwracam się z ogromną prośbą o przekazanie swojego 1,5% podatku na moje konto fundacyjne.

Nazywam się Sylwester Werner. W wieku 19 lat moje życie legło w gruzach. Wypadek. W jednej chwili stałem się osobą z niepełnosprawnością, mam całkowicie porażone nogi i tylko częściowo sprawne ręce. Jedyne, co mi pozostało po wypadku, to nadzieja na powrót do sprawności. Mozolna rehabilitacja, zaangażowanie rodziny, przyjaciół i życzliwych ludzi dało mi wiele sił i motywacji, by się nie załamać. Codziennie pokonuję przeszkody wynikające z moich ograniczonych możliwości w samoobsłudze oraz z konieczności poruszania się na wózku.

Walczę o to, by żyć normalnie. Pracuję, bo chcę być aktywny zawodowo i nie być na czyimś utrzymaniu. By brać czynny udział w życiu społecznym i zawodowym, muszę codziennie polepszać swoją sprawność przez rehabilitację i indywidualne ćwiczenia w domu. Jednak rehabilitacja i konieczne do funkcjonowania w codziennym życiu pomoce oraz sprzęt są bardzo drogie. Nie stać na nie przeciętnego człowieka. Tylko dzięki Państwa wsparciu będę mógł kontynuować moje usprawnianie i dbać o swoje zdrowie.

Chciałbym również SERDECZNIE podziękować za wsparcie w postaci oddanego 1,5% podatku, który otrzymałem od Was w zeszłym roku. Dziękuję Wszystkim, których znam i których nie znam w ogóle, a którzy otworzyli dla mnie swoje serce.

JAK PRZEKAZAĆ 1,5%

Specjalna wersja ONLINE programu do rozliczenia PIT – dedykowana konkretnemu Podopiecznemu. Numer KRS Fundacji AVALON 0000270809 oraz cel szczegółowy "WERNER 7312"  zostały wpisane „na sztywno” w e-deklaracji, dlatego każdy podatnik składający PIT za pośrednictwem tej wersji programu przekaże swój 1,5% 

>>BEZPOŚREDNI LINK DO E-PIT  >> kliknij <<

W rubryce WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1,5% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP) należy:

- Wpisać numer KRS: 0000270809

W rubryce INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE (bardzo ważne!) należy:
- Wpisać nazwisko oraz numer członkowski nadany przez Fundację – WERNER 7312

 

JAK PRZEKAZAĆ DAROWIZNĘ

nazwa odbiorcy:

Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa

- numery rachunku odbiorcy: 62 1600 12860003 0031 8642 6001

Rachunek prowadzony przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska SA

W tytule wpłaty proszę podać nazwisko i numer członkowski nadany przez Fundację – "Werner, 7312" (ten dopisek jest bardzo ważny).

Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Sylwester Werner

Kontakt ze mną: sylwek71@vp.pl