Zapraszamy na profesjonalne szkolenia operatorów maszyn budowlanych

pdf do pobrania

Opis

MASZ GWARANCJĘ PEŁNEGO PROFESJONALIZMU
Wszystkie programy szkoleniowe są akredytowane przez Urząd Dozoru Technicznego w Gdańsku oraz w Gliwicach a także przez Sieć Badawczą Łukasiewicz – Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego.

ZDOBĘDZIESZ WIEDZĘ I UMIEJĘTNOŚCI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE
Nasza kadra wykładowców i instruktorów cechuje się bogatym doświadczeniem i kwalifikacjami oraz pełnym profesjonalizmem przy prowadzeniu zajęć.

OTRZYMASZ SZKOLENIE DOPASOWANE DO SWOICH OCZEKIWAŃ
Szkolimy indywidualnie oraz w grupach, w dni robocze i w weekendy, w przypadku szkoleń komercyjnych istnieje możliwość zorganizowania szkolenia w miejscu wskazanym przez zleceniodawcę. Jesteś pracodawcą? Przeszkolimy i przeegzaminujemy twoich pracowników u Ciebie, na sprzęcie, na którym mają pracować.

Dofinansowania szkoleń – jakie masz możliwości? 

Jeżeli jesteś osobą bezrobotną możesz skorzystać z dofinansowania szkoleń przez Urząd Pracy. Posiadamy niezbędny wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Gdańsku pod nr 2.22/00140/2021.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy regionalnych urzędów pracy.

Prowadzisz firmę i chciałbyś skorzystać z możliwości dofinansowania szkoleń dla pracowników? Zapytaj w pobliskim Urzędzie Pracy o termin składania wniosków o dofinansowanie z Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Możesz uzyskać pomiędzy 80 a nawet 100 % zwrotu kosztów szkolenia. Krajowy Fundusz Szkoleniowy pozwala na dofinansowanie kształcenia pracodawcy oraz pracowników. 

 

Kurs obsługi ładowarek teleskopowych - zobacz więcej

Kurs obsługi wózków widłowych - zobacz więcej

Pozostałe kursy i szkolenia operatorów maszyn budowlanych - zobacz więcej

 

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA SZKOLENIE?
Zapytaj o najbliższy termin pod nr tel. 739 240 040

email: biuro@dmtech.info.pl, szkolenia@k-mila.pl